Čitao sam na portalu Telegram.hr o mojoj ”omiljenoj” temi Covid-19. Tekstovi koji su objavljeni bili bi zabavno štivo da situacija s pandemijom nije zastrašujuća i svaki dan sve gora.
DANAS SAM POSLAO PRIJAVU HTV-A AGENCIJI ZA ELEKTRONIČKE MEDIJE ZBOG USTAŠEVANJA U PROGRAMU TIJEKOM SNIMKE THOMPSONOVA KONCERTA. Molim AEM da izrekne odgovarajuće sankcije HTV-u, ravnatelju HRT-a i odgovarajućim urednicima navedenog programa.