Prije nekoliko dana Forum se našao pod napadom hakera. Premda ošamućeni i pod nokdaunom, ipak smo smogli snage usred odbrojavanja podignuti se s poda i nastaviti borbu. Nokauta, kao što vidite, nije bilo.
DANAS SAM POSLAO PRIJAVU HTV-A AGENCIJI ZA ELEKTRONIČKE MEDIJE ZBOG USTAŠEVANJA U PROGRAMU TIJEKOM SNIMKE THOMPSONOVA KONCERTA. Molim AEM da izrekne odgovarajuće sankcije HTV-u, ravnatelju HRT-a i odgovarajućim urednicima navedenog programa.