Gledam i slušam fejkere koji strovaljuju čovjeka u pećinsku budalu (jer im sve više vjeruje!) pa samom sebi pjevuši Đavole: Stojin na kantunu, glava u balunu A, di si ti.
DANAS SAM POSLAO PRIJAVU HTV-A AGENCIJI ZA ELEKTRONIČKE MEDIJE ZBOG USTAŠEVANJA U PROGRAMU TIJEKOM SNIMKE THOMPSONOVA KONCERTA. Molim AEM da izrekne odgovarajuće sankcije HTV-u, ravnatelju HRT-a i odgovarajućim urednicima navedenog programa.