– Je li se moj medić naspavao? – Kako ću kad mi je mobitel stalno zvonija!? – A zašto nisi isključija zvono? – Zato šta san glup! – Moja pametnica pa glupa. Ne može to nikako.
DANAS SAM POSLAO PRIJAVU HTV-A AGENCIJI ZA ELEKTRONIČKE MEDIJE ZBOG USTAŠEVANJA U PROGRAMU TIJEKOM SNIMKE THOMPSONOVA KONCERTA. Molim AEM da izrekne odgovarajuće sankcije HTV-u, ravnatelju HRT-a i odgovarajućim urednicima navedenog programa.